MENU

Aktualności - Aktualności

Oceny szans koni na podstawie ich wcześniejszych występów oraz informacji ze stajni. Pierwsza gonitwa o godz. 14.30.

Liga Mediów
24 sierpnia 2019

Notowania po 27 dniach wyścigowych.

Joanna Grzybowska, która przed dwoma tygodniami uzyskała stopień praktykanta dżokejskiego, wygrywając 25. gonitwę w karierze na debiutującym trzylatku Domitzie, znów zaskoczyła publiczność bardzo dobrą formą. Wtedy po walce przez całą prostą wygrała minimalnie ze Szczepanem Mazurem, dosiadającym faworyzowanego Carlito. Tym razem sama podyktowała rywalom surowe warunki na nieliczonej Ragane, biegnącej z ulgą wagi (53 kg), co na torze elastycznym (3,3) i dystansie 2400 m miało znaczenie. Wyrobiła sobie na niej w dystansie dużą przewagę i klacz dociągnęła pierwsza do mety, bijąc wyżej notowane konie, Rain nad Sun (59), Un Beso (55) i The Kid Bobby’ego B (56).

Zapraszamy do obejrzenia powtórek dzisiejszych gonitw.

Jak co tydzień zapraszamy na relację z kolejnej dwudniówki na Torze Wyścigów Konnych Służewiec.

Uznawany jest za najlepszego konia czystej krwi polskiej hodowli, jaki biegał po wojnie. Jego kariera była niesamowita. Wraz z Tomaszem Dulem stworzył nierozłączny i trudny do pokonania duet. W 15 startach, głównie w najważniejszych biegach, wygrał trzynaście razy (8 razy w kat. A) i dwukrotnie był drugi. Po zakończeniu kariery wyścigowej został w 1999 roku podczas aukcji w Janowie Podlaskim zakupiony przez turecki Jockey Club za sumę 500 000 $.

Szanowny Użytkowniku,

zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. chcielibyśmy poinformować Cię o sposobach oraz zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych na stronach naszego serwisu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Totalizator Sportowy spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie, ul. Targowa 25, 03-728 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS: 0000007411, REGON: 012862749, NIP: 5250010982.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu:

  • zapewnienia działania oraz dalszego rozwoju naszego serwisu, w tym właściwego zabezpieczenia Twoich danych osobowych.

Serwis totalizator.pl nie podejmuje decyzji w sposób zautomatyzowany (nie dokonuje profilowania).

Twoje dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o.o., w tym:

  • Spółkom zależnym współpracującym z Totalizatorem Sportowym Sp. z o. o.
  • dostawcom systemów IT, z którymi współpracujemy
  • podmiotom konsultingowym, audytorom oraz kancelariom prawnym
  • upoważnionym podmiotom na udokumentowany wniosek, np. policji.

Posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych i prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.

Dane, na przetwarzanie których wyraziłeś zgodę zostaną niezwłocznie usunięte po wycofaniu przez Ciebie udzielonej wcześniej zgody. Swoimi danymi osobowymi możesz zarządzać z poziomu konta użytkownika.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres umożliwiający ochronę roszczeń na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Posiadasz ponadto prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych gdy uznasz, iż przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wszelkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym realizację praw wynikających z przetwarzania danych uzyskasz wysyłając e-mail na adres: iod@totalizator.pl.

Zapoznałem się
Pomiń